Pomozimo Japanu

Sponzori

Grad Osijek

Županija Osječko-baranjska

Osječka pivovara

Claritas

Maraska

Techno

judoklubmladostosijek_6mj_2013.jpg

Rezultati - Međunarodni turnir Higl Open

 

Međunarodni turnir Higl Open

REZULTATI  NATJECATELJA JUDO KLUBA„MLADOST“ OSIJEK
Mjesto: Vinkovci, 28.09.2019
Broj klubova 51
Broj natjecatelja: 485
Broj država: 12
Broj natjecatelja JK Mladost Osijek: 31

 

Na natjecanju Željko Highl, naši natjecatelji ostvarili su slijedeće rezultate:

ČESKO Tisa 1. U16 -63
3. U18 -63
PERIĆ Timon 1. U21 -73
HANIĆ Patrik 2. U21 -60
HOGL Dunja 2. U14 -63
IMERI Sara 2. U14 -57
MIČIĆ Borna 2. U10 -46
GOLOB Roko 3. U10 -46
HOGL Nikola 3. U10 -34
MIKIĆ Sara 3. U10 -40
MIKIĆ Sebastijan 3. U8 -38
MICAI Luka 3. U16 81
ČESKO Ian 3. U21 -90
ĐUKIĆ Danijel 5. U10 -46
ĐUKIĆ Ivano 5. U12 -46
IMERI Esra 5. U12 -40
ROSO Vjeko 5. U10 -24
ŠAMADAN Tin 5. U10 -27
ŠNUR Tena 5. U12 -36
ŠUSTER Erika 5. U12 -40
TOMAŠEVIĆ Benjamin 5. U8 -27
VARGA Vanessa 5. U10 -32
DUJANOVIĆ Marko 7. U12 -34
LUKIĆ Mislav 7. U12 55
MELMAJER Filip 7. U12 -55
STANIšIć Viktor 7. U10 -42
GETOŠ Maksim bez plasmana
VEIĆ Adrian bez plasmana
POŠTIĆ Noa bez plasmana
ŽULJ Domagoj bez plasmana
BAĆANI Luka bez plasmana
MRKOVIĆ Luka bez plasmana
  • TISA ČESKO je proglašena za najbolju natjecateljicu u mlađim kadetkinjama, a
  • TIMON PERIĆ je proglašen najboljim juniorom na turniru.
Natjecatelje su vodili treneri: Željko Damjenić, Jelena Vuković Gotal, Dubravko Krček i Dejan Tomašević a sudio je osječki sudac Željko Popović.

 

vinkovci_djeca
vinkovci_djeca
vinkovciu8_u10_u12_u14
vinkovcu16_u18_u21

 

Prezime, Ime

Mjesto

Uzrast

Kategorija

ČESKO Tisa

1.

U16

-63

3.

U18

-63

PERIĆ Timon

1.

U21

-73

HANIĆ Patrik

2.

U21

-60

HOGL Dunja

2.

U14

-63

IMERI Sara

2.

U14

-57

MIČIĆ Borna

2.

U10

-46

GOLOB Roko

3.

U10

-46

HOGL Nikola

3.

U10

-34

MIKIĆ Sara

3.

U10

-40

MIKIĆ Sebastijan

3.

U8

-38

MICAI Luka

3.

U16

81

ČESKO Ian

3.

U21

-90

ĐUKIĆ Danijel

5.

U10

-46

ĐUKIĆ Ivano

5.

U12

-46

IMERI Esra

5.

U12

-40

ROSO Vjeko

5.

U10

-24

ŠAMADAN Tin

5.

U10

-27

ŠNUR Tena

5.

U12

-36

ŠUSTER Erika

5.

U12

-40

TOMAŠEVIĆ Benjamin

5.

U8

-27

VARGA Vanessa

5.

U10

-32

DUJANOVIĆ Marko

7.

U12

-34

LUKIĆ Mislav

7.

U12

55

MELMAJER Filip

7.

U12

-55

STANIšIć Viktor

7.

U10

-42

GETOŠ Maksim

bez plasmana

VEIĆ Adrian

bez plasmana

POŠTIĆ Noa

bez plasmana

ŽULJ Domagoj

bez plasmana

BAĆANI Luka

bez plasmana

MRKOVIĆ Luka

bez plasmana

 

Najnovije vijesti

Najčitanije