Pomozimo Japanu

Sponzori

Grad Osijek

Županija Osječko-baranjska

Osječka pivovara

Claritas

Maraska

Techno

judoklubmladostosijek_6mj_2013.jpg

Natjecateljski kalendar 2014

NATJECATELJSKI KALENDAR JUDO KLUBA MLADOST OSIJEK

ZA 2014. GODINU

SIJEČANJ

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

11.

Lendava SLO

16. Pokal borilnih veščin

U10,U12,U14,U16

25.

JK Panda Zagreb

Zagreb Open

U10,U12,U14,U16,U18

26.

JK Panda Zagreb

Zagreb Open

seniori

26.

ZJS

Sveučilišno prvenstvo RH

seniori

VELJAČA

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

08.-09.

Temerin SRB

Temerin 2014.

14.

Osijek

Županijsko prvenstvo Osnovnih škola

1.-8. raz.

15.

Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE KADETI

U18

16.

Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE KATE

m/ž

21.

JK Mladost Osijek

Polaganje za učeničke pojaseve

 

OŽUJAK

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

08.-09.

Zagreb

Europski kup-kadeti

U18

09.

Zrenjanin SRB

Turnir „8.Mart“

 

15.-16.

Coimbra POR

Europski kup-juniori

U21

15.

Pordenone ITA

Europski kup u KATAMA

m/ž iznad 18

15.-16.

JK Klisa-Novi Sad SRB

„Klisa“ 2014.

svi uzrasti

15.

JK Pinky - Velika Gorica

Turopoljska frka 2014.

U10,U12,U14,U16

22.

Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI

m/ž seniori

22.

Kikinda SRB

Memorijalni turnir „D.Ciganović-Ciga“

m/ž

22.

Baja HUN

Međunarodni turnir

U10,U11,U12,U13

23.

Baja HUN

Međunarodni turnir (nagradni)

U15 (2000.,2001.,2002.)

29.-30.

Kiev UKR

Europski kup-kadeti

U18

29.

Pančevo SRB

VII. Trofej grada Pančeva

m/ž

29.

JK Sakura

IV. Sakura kup

U10,U12,U14,U16

30.

Mađarska-Szẚzhalombatta (Budimpešta)

IV. Hungarian Open Kata Championship

m/ž iznad 18

TRAVANJ

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

05.-06.

Thessaloniki GRE

Europski kup-juniori

U21

05.-06.

Budapest HUN

27. Globus Budapest Kupa

m/ž

05.

JK Maksimir-Zagreb

19. Kup Maksimira

U9,11,13,15,18 i 23(M)

12.

Solin

PRVENSTVO HRVATSKE DJECA

m/ž U14

12.

Srbija - Beograd

20. Međunarodni turnir Vladan Petrović

m/ž

19.

Mađarska - Nagyatad

Turnir

m/ž svi do 15

19.

Tours FRA

Europski kup u KATAMA

m/ž iznad 18

26.-27.

Lignano ITA

Europski kup-kadeti

m/ž  U18

SVIBANJ

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

10.

JK Pisarovina

Memorijal D. Milatović

U8,U10,U12,U14

24.-25.

Lignano ITA

EUROPSKO PRVENSTVO U KATAMA

iznad 18

31.

JK Solin-Solin

Salona Open

U10,U12,U14,U16,U18,sen.

31.

Kanjiža SRB

Memorijalni turnir „B.M.Dragić“

m/ž

LIPANJ

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

07.

JK Rijeka - Rijeka

11. Kup Sv. Vid

m/ž do 18

14.

JK Mladost Osijek

Polaganje za učeničke pojaseve

 

21.

Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE U16 I U21

U16 i U21

28.

JK Split - Split

Kup Jadrana

m/ž

SRPANJ

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

12.-13.

Paks HUN

Europski kup-juniori

U21

14.-17.

Paks HUN

EJU Trening kamp-juniori

U21

26.-27.

Prague CZE

Europski kup-juniori

U21

KOLOVOZ

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

23.-24.

Šikloš HUN

THERMAL SPA International Tenkes Cup

U8,10,12,14,16,18,21

25.-26.

Šikloš HUN

International training camp

 

RUJAN

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

6.

Subotica SRB

Dan grada Subotice (kolo lige)

m/ž

12.-14.

Rijeka

Trenerski seminar HJS-a

Sudački i kata seminar HJS-a

Seminar za KYU ispitivače

 

 

12.?

Szeged HUN

Međunarodni turnir (kolo lige)

m/ž

19.-21.

Bucharest ROU

EP juniori

U21

20.

Sremska Mitrovica SRB

„Laćarak Open“ 2014.

m/ž

20.

PVSK Pecs HUN

Misina Cup

m/ž

27.

Paks HUN

Atom kup

m/ž

LISTOPAD

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

04.

Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA MLAĐE SENIORE

U23

04.

Bečej SRB

Memorijalni turnir „Željko Nikolić“

m/ž

11.

JK Auto Čuljak - Vinkovci

Kup „Željko Higl“

U8,U10,U12,U14,U16,U18,U21

18.

JK Judokan - Požega

15. Požega Open

U10,U12,U14,U16,U18 i seniori

18.-19.

Srbija - Beočin

Trofej Beočina

m/ž

25.

Ruma SRB

Ruma Open

m/ž

25.

JK Mladost - Osijek

9. Memorijal Josip Potnek (Hrvatski super kup/kolo lige)

m/ž do 7,9,11,13,15,18

25.

Osijek

ISPITI ZA DAN POJASEVE

 

STUDENI

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

01./08.?

Srbija – Sremska Mitrovica

„Cup Sirmium“ 2014.

m/ž

08.-09.

Srbija - Kikinda

Međunarodni kup „Kikinda“

m/ž

15.

JK Yamarashi (Bački Jarak)-Temerin

Yamarashi judo kup

m/ž

29.

JK Lika - Zagreb

22. Kup Like

m/ž U8,10,12,14,16,18

PROSINAC

DATUM

ORGANIZATOR-MJESTO

AKCIJA

UZRAST

13.?

Arad ROM

Međunarodni turnir (kolo lige)

m/ž

 

Najnovije vijesti

Najčitanije