Pomozimo Japanu

Sponzori

Grad Osijek

Županija Osječko-baranjska

Osječka pivovara

Claritas

Maraska

Techno

JudoKlubMladostOsijek14062010-03.jpg

Rezultati - ŽUPANIJSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA U JUDU

 

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA U JUDU

REZULTATI  NATJECATELJA JUDO KLUBA„MLADOST“ OSIJEK
Mjesto: OSIJEK (dvorana Gradski vrt), 22.12.2012.

SUDJELOVALO UKUPNO 79 natjecatelja/ica iz 24 OSNOVNE ŠKOLE OSJEČKO BARANJSKE ŽUPANIJ

DJEČACI

Uzrast: 2005./2006.  DJEČACI- kategorija -20 kg

1.

KUIĆ JURAJ

OŠ Ljudevita Gaja (Osijek)

2.

GREGIĆ MIHAEL

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 2005./2006.  DJEČACI- kategorija -24 kg

1.

HRANJEC ADRIJAN

OŠ Bilje (Bilje)

2.

ERDELJIĆ MATIJA

OS Tin Ujević (Osijek)

3.

LJUBIČIĆ BORNA

OŠ Mladost (Osijek)

 


 

Uzrast: 2005./2006.  DJEČACI- kategorija -30 kg

1.

KATIĆ IVAN

OŠ Vladimira Becića (Osijek)

2.

STANKOVIĆ ZEN

OŠ Jagode Truhelke (Osijek)

3.

NOVAK LEON

OŠ Mladost (Osijek)

 


 

Uzrast: 2005./2006.  DJEČACI- kategorija -35 kg

1.

MICAI LUKA

OŠ Tenja (Tenja)

2.

BABIĆ FABIJAN

OŠ Tin Ujević (Osijek)

3.

JANKOVIĆ IVOR

OŠ Tenja (Tenja)

 


 

Uzrast: 2005./2006.  DJEČACI- kategorija +38 kg

1.

PUŠIĆ FILIP

OŠ Dobriša Cesarić (Osijek)

2.

PEROKOVIĆ IAN

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 

DJEVOJČICE

Uzrast: 2005./2006.  DJEVOJČICE- kategorija -25 kg

1.

KUNČAK LUCIJA

OŠ Vijenac (Osijek)

2.

ADAMOVIĆ MATEA

OŠ August Harambašić (D. Miholjac)

3.

BUDIĆ LUCIJA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 2005./2006.  DJEVOJČICE- kategorija -30 kg

1.

MAĐARIĆ LANA

OŠ August Harambašić (D. Miholjac)

2.

VIDIĆ MATEA

OŠ Fanje Krežme (Osijek)

 

DJEČACI

Uzrast: 2003./2004.  DJEČACI- kategorija -24 kg

1.

MILIŠIĆ ZEČEVIĆ LEON

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 2003./2004.  DJEČACI- kategorija -27 kg

1.

HANIĆ PATRIK

OŠ Dobriša Cesarić (Osijek)

2.

UGARKOVIĆ LUKA

OŠ Vladimir Nazor (Đakovo)

3.

PRIGL BORNA

OŠ Miroslava Krleže (Čepin)

3.

BRTEK NIKOLA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 2003./2004.  DJEČACI- kategorija -30 kg

1.

SRĐENOVIĆ LEO

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

2.

SOKAČ BORNA

OŠ Franje Krežme (Osijek)

3.

KRZNARIĆ ŠIMUN

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 2003./2004.  DJEČACI- kategorija -32 kg

1.

ŠOŠTARIĆ DINO

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

2.

ROLD LUKA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

3.

KOLAREVIĆ MATEJ

OŠ Vladimir Nazor (Briješće)

3.

BRAČUN MARSEL

OŠ Ljudevita Gaja (Osijek)

 


 

Uzrast: 2003./2004.  DJEČACI- kategorija -40 kg

1.

BILIĆ HRID

OŠ Antuna Mihanovića (Osijek)

2.

JOSIĆ FABIJAN

OŠ August Harambašić (D.Miholjac)

 

DJEVOJČICE

Uzrast: 2003./2004.  DJEVOJČICE- kategorija -28 kg

1.

KUIĆ IVA

OŠ Ljudevita Gaja (Osijek)

2.

KOVAČ IVANA

OŠ Vijenac (Osijek)

 


 

Uzrast: 2003./2004.  DJEVOJČICE- kategorija -33 kg

1.

ČESKO TISA

OŠ Mladost (Osijek)

2.

NIKŠIĆ ANA

OŠ Ivana Filipovića (Osijek)

 


 

Uzrast: 2003./2004.  DJEVOJČICE- kategorija +40 kg

1.

ADAMOVIĆ LAURA

OŠ August Harambašić (D.Miholjac)

2.

PAVOŠEVIĆ PETRA

OŠ Retfala (Osijek)

3.

LOVAKOVIĆ STELLA

OŠ Tenja (Tenja)

 

DJEČACI

Uzrast: 2001./2002.  DJEČACI- kategorija - 32 kg

1.

PERIĆ TIMON

OŠ Mladost (Osijek)

2.

ZELENIĆ MATEO

OŠ August Harambašić (D.Miholjac)

3.

KOLAR ANTONIO

OŠ August Harambašić (D.Miholjac)

 


 

Uzrast: 2001./2002.  DJEČACI- kategorija - 34 kg

1.

PELIN SVEN

OŠ Retfala (Osijek)

2.

MASNIĆ ANTE

OŠ Svete Ane (Osijek)

3.

KMET DORIJAN

OŠ Ljudevita Gaja (Osijek)

 


 

Uzrast: 2001./2002.  DJEČACI- kategorija - 46 kg

1.

ČESKO IAN

OŠ Mladost (Osijek)

2.

MLINAREVIĆ IVOR

OŠ Antuna Mihanovića (Osijek)

3.

BALIĆ FILIP

OŠ Mladost (Osijek)

 


 

Uzrast: 2001./2002.  DJEČACI- kategorija - 55 kg

1.

ŠTRBENAC LUKA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

2.

RAPAN VINKO

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

3.

LOVRINČEVIĆ JURAJ

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 2001./2002.  DJEČACI- kategorija + 55 kg

1.

RAŠTEGORAC KARLO

OŠ Tenja (Tenja)

2.

BRIŠKI PATRIK

OŠ August Šenoa (Osijek)

3.

IŽAKOVIĆ DAMIR

OŠ Jagode Truhelke (Osijek)

 

DJEVOJČICE

Uzrast: 2001./2002.  DJEVOJČICE- kategorija -42 kg

1.

KATIĆ NIKA

OŠ Vladimira Becića (Osijek)

2.

KINJEROVAC ANDRIJANA

OŠ August Harambašić (D.Miholjac)

 


 

Uzrast: 2001./2002.  DJEVOJČICE- kategorija -42 kg

1.

DOROTEA ŠIMUNEK

OŠ Vladimir Nazor (Čepin)

2.

LAURA BLAŽEVIĆ

OŠ Bilje (Bilje)

 

DJEČACI

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija -38 kg

1.

GAŠPAR MARTIN

OŠ Retfala (Osijek)

 


 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija -42 kg

1.

MATIJEVIĆ DOMINIK

OŠ Tin Ujević (Osijek)

2.

ČELAN TONI

OŠ Tenja (Tenja)

 


 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija -46 kg

1.

ZRINSKI HRVOJE

OŠ Tin Ujević (Osijek)

2.

KOŠKAN TONI

OŠ Tin Ujević (Osijek)

 


 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija -50 kg

1.

ŠAJFAR PETAR

OŠ Tin Ujević (Osijek)

2.

UGARKOVIĆ TIN

OŠ Vladimir Nazor (Đakovo)

3.

TOMUŠIĆ MARIN

OŠ I. G. Kovačića (Đakovo)

3.

MIĆAN TOMISLAV

OŠ Vladimir Nazor (Đakovo)

 


 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija -55 kg

1.

MITROVIĆ LUKA

OŠ Josipa Antuna Ćolnića (Đakovo)

2.

SABO FILIP

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

3.

ANIĆ LUKA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

 


 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija -60 kg

1.

MLINAREVIĆ MATEJ

OŠ Antuna Mihanovića (Osijek)

2.

NIKŠIĆ IVAN

OŠ Franje Krežme (Osijek)

3.

LOVENJAK LEO

OŠ Vijenac (Osijek)

 

 

 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEČACI- kategorija +60 kg

1.

MLINAREVIĆ JAKOV

OŠ Antuna Mihanovića (Osijek)

2.

MANDARIĆ DAMJAN

OŠ Mladost (Osijek)

 

DJEVOJČICE

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEVOJČICE- kategorija -40 kg

1.

IHAROŠ LEA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

2.

MIŠKOVIĆ VALERIJA

OŠ Ivana Kukuljevića (Belišće)

3.

CVITIĆ ANA

OŠ Đakovački Selci (Đakovački Selci)

 


 

Uzrast: 1998./1999./2000.  DJEVOJČICE- kategorija +42 kg

1.

RUŠANAC ANAMARIJA

OŠ August Harambašić (D.Miholjac)

 

EKIPNI POREDAK OSNOVNIH ŠKOLA

bodovi

1.

OŠ IVANA KUKULJEVIĆA (BELIŠĆE)

61

2.

OŠ AUGUST HARAMBAŠIĆ (DONJI MIHOLJAC)

29

3.

OŠ MLADOST (OSIJEK)

27

4.

OŠ TIN UJEVIĆ (OSIJEK)

25

5.

OŠ TENJA (TENJA)

21

6.

OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA (OSIJEK)

20

7.

OŠ RETFALA (OSIJEK)

16

8.

OŠ LJUDEVITA GAJA (OSIJEK)

13

9.

OŠ VLADIMIRA BECIĆA (OSIJEK)

12


OŠ DOBRIŠE CESARIĆA (OSIJEK)

12

10.

OŠ VIJENAC (OSIJEK)

11

11.

OŠ VLADIMIR NAZOR (ĐAKOVO)

10


OŠ FRANJE KREŽME (OSIJEK)

10

12.

OŠ BILJE (BILJE)

9

13.

OŠ VLADIMIR NAZOR (ČEPIN)

8


OŠ JOSIPA ANTUNA ĆOLNIĆA (ĐAKOVO)

8

14.

OŠ JAGODE TRUHELKE (OSIJEK)

6

15.

OŠ AUGUST ŠENOA (OSIJEK)

4


OŠ SVETE ANE (OSIJEK)

4

16.

OŠ ĐAKOVAČKI SELCI (ĐAKOVAČKI SELCI)

2


OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA (ĐAKOVO)

2


OŠ MIROSLAVA KRLEŽE (ČEPIN)

2


OŠ VLADIMIR NAZOR-Područna škola Briješće

2

17.

OŠ IVANA FILIPOVIĆA (OSIJEK)

1

 

Najnovije vijesti

Najčitanije