Pomozimo Japanu

Sponzori

Grad Osijek

Županija Osječko-baranjska

Osječka pivovara

Claritas

Maraska

Techno

judoklubmladostosijekbaner50godb.jpg

V. međunarodni memorijal Josipa Potneka

V. MEĐUNARODNI MEMORIJAL JOSIPA POTNEKA

Organizator: Judo klub MLADOST Osijek
Datum održavanja: subota 30.10.2010. godine
Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gradski Vrt, Kneza Trpimira 23, Osijek

Broj klubova: 31
Broj natjecatelja: 453
Broj država: 3 (Hrvatska, Mađarska, Srbija)
Broj natjecatelja JK Mladost Osijek: 60

 

EKIPNI POREDAK

R.br JUDO KLUB U-9 (m)
U-11 (m)
U-13 (m)
U-9 (ž)
U-11 (ž)
U-13 (ž)
U-15 (m)
U-15 (ž)
U-17 (m)
U-17 (ž)
UKUPNO BODOVA
1. ODŽK, BEOGRAD, SRB 16 16 16 0 16 13 46 4 19 0 146
2. MLADOST, OSIJEK 12 10 22 13 11 3 20 5 13 5 114
3. AUTO-ČULJAK, VINKOVCI 14 3 20 0 9 13 4 15 6 4 88
4. SAMOBOR, SAMOBOR 10 6 24 0 11 12 2 11 0 1 77
5. PECSI, HUN 0 8 0 0 11 6 2 9 8 16 60
6. RUMA, SRB 0 16 10 0 0 0 16 0 0 5 47
7. JUDOKAN, POŽEGA 16 2 10 0 0 2 0 5 9 0 44
8. DOMASZEK, HUN 10 4 0 0 0 5 4 19 0 0 42
9. DRAGON, ĐURĐEVO, SRB 8 4 2 5 6 0 0 5 8 3 41
10. LIKA, ZAGREB 12 9 0 0 2 1 0 0 0 0 24
11. KLISA NOVI SAD, SRB 0 0 4 0 5 2 0 0 12 0 23
12. NAGYATAD, HUN 0 0 4 0 0 8 10 0 0 0 22
13. BAČKA, SOMBOR, SRB 0 0 20 0 0 2 0 0 0 0 22
14. SPARTAK, SUBOTICA, SRB 4 7 0 0 0 0 0 0 10 0 21
15. MLADOST, BEČEJ, SRB 0 8 0 0 0 0 9 0 4 0 21
16. JASKA, JASTREBARSKO 0 0 8 3 0 4 0 0 0 0 15
17. CEMENT, BEOČIN, SRB 2 2 2 5 4 0 0 0 0 0 15
18. MAKSIMIR, ZAGREB 0 0 0 0 0 0 10 3 1 0 14
19. SZEGED, HUN 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 14
20. LAĆARAK, SRB 0 0 0 0 0 0 2 4 0 5 11
21. STANIŠIĆ, SRB 0 0 0 0 0 0 5 4 0 1 10
22. MIHOVIL, ŠEMOVEC 0 0 0 5 0 0 0 0 0 3 8
23. JK SPLIT, SPLIT 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 8
24. JK NIJEMCI 0 0 0 0 1 2 0 4 0 0 7
25. SIKLOS, HUN 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 6
26. PARTIZAN, KANJIŽA, SRB 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 4
27. DUGA RESA 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 4
28. BELIŠĆE, BELIŠĆE 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
29. JK RIJEKA 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
30. PINKY, VELIKA GORICA 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
31. ARSENAL IVEZIĆ, VARAŽDIN 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1

POJEDINAČNI PLASMANI

Ime Prezime Klub Uzrast Kategorija Mjesto
Bruno Babić Samobor, Samobor, HR U-09, dječaci 21 3
Nagy Bence Domaszek, HUN U-09, dječaci 21 1
Adrian Hranjec Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 21 5
Ivan Katić Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 21 5
Marko Marinić Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 21 2
Borna Prigl Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 21 3
Boka Botond Domaszek, HUN U-09, dječaci 24 3
Patrik Hanić Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 24 5
Ivan Ištuk Samobor, Samobor, HR U-09, dječaci 24 1
Ognjen Marković Dragon, Đurđevo, SRB U-09, dječaci 24 2
Aleksa Masimović Dragon, Đurđevo, SRB U-09, dječaci 24 3
Vedran Piljić JK Nijemci, Nijemci, HR U-09, dječaci 24 5
Matej Ivanišić Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 27 5
Mihailo Milošev Spartak, Subotica, SRB U-09, dječaci 27 3
Alen Pajić Cement, Beočin, SRB U-09, dječaci 27 3
Aleksandar Rajčić ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-09, dječaci 27 1
Mateja Stošić ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-09, dječaci 27 2
Nikola Šašić Spartak, Subotica, SRB U-09, dječaci 27 5
David Firi Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-09, dječaci 30 1
Velimir Kosović Cement, Beočin, SRB U-09, dječaci 30 5
Dušan Krulj Dragon, Đurđevo, SRB U-09, dječaci 30 3
Viktor Sečei Partizan, Kanjiža, SRB U-09, dječaci 30 3
Želimir Šitić Lika, Zagreb, HR U-09, dječaci 30 2
Danijel Vegvari Siklos, HUN U-09, dječaci 30 5
Danijel Barišić Judokan, Požega, HR U-09, dječaci 34 1
Hrid Bilić Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 34 5
Samuel Kopčok Belišće, Belišće, HR U-09, dječaci 34 3
Filip Markovina Jk Split, Split, HR U-09, dječaci 34 3
Ivor Mlinarević Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 34 2
Adam Sladetić Samobor, Samobor, HR U-09, dječaci 34 5
Luka Prokopijević ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-09, dječaci 38 2
Luka Radić Judokan, Požega, HR U-09, dječaci 38 1
Marko Svečnjak Samobor, Samobor, HR U-09, dječaci 38 5
Marin Šoljan Jk Split, Split, HR U-09, dječaci 38 3
Boris Vaci Spartak, Subotica, SRB U-09, dječaci 38 3
Anton Antolović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-09, dječaci 38+ 3
Matej Balen Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-09, dječaci 38+ 5
Branko Bulić Jk Split, Split, HR U-09, dječaci 38+ 5
Marko Kasun Lika, Zagreb, HR U-09, dječaci 38+ 1
Karlo Raštegorac Mladost, Osijek, HR U-09, dječaci 38+ 3
Jakov Vujeva Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-09, dječaci 38+ 2
Magdalena Čvrk Mihovil, Šemovec, HR U-09, djevojčice 21 1
Lucija Kunčak Mladost, Osijek, HR U-09, djevojčice 21 2
Tisa Česko Mladost, Osijek, HR U-09, djevojčice 24 3
Marta Đaković Mladost, Osijek, HR U-09, djevojčice 24 3
Leonarda Horak Mladost, Osijek, HR U-09, djevojčice 24 2
Adam Slađana Dragon, Đurđevo, SRB U-09, djevojčice 24 1
Nika Katić Mladost, Osijek, HR U-09, djevojčice 28 1
Michelle Vrbanić Jk Duga Resa, Duga Resa, HR U-09, djevojčice 28 2
Jana Pućar Jaska, Jastrebarsko, HR U-09, djevojčice 32 2
Nataša Svirčević Cement, Beočin, SRB U-09, djevojčice 32 1
Matea Garašić Samobor, Samobor, HR U-09, djevojčice 36 1
Ivana Trivičević Jaska, Jastrebarsko, HR U-09, djevojčice 36+ 1
Lucijan Balatinec Lika, Zagreb, HR U-11, dječaci 24 2
Sven Pelin Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 24 1
Marko Bosak Lika, Zagreb, HR U-11, dječaci 27 3
Alen Kajić Cement, Beočin, SRB U-11, dječaci 27 3
Sven Pelin Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 27 5
Timon Perić Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 27 5
Aleksandar Rajčić ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, dječaci 27 1
Mateja Stošić ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, dječaci 27 2
Domink Biro Szeged, HUN U-11, dječaci 30 1
Toni Čelan Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 30 5
Žarko Marko Dragon, Đurđevo, SRB U-11, dječaci 30 3
Filip Mlinac Lika, Zagreb, HR U-11, dječaci 30 5
David Novković Lika, Zagreb, HR U-11, dječaci 30 3
Filip Šipek Samobor, Samobor, HR U-11, dječaci 30 2
Boka Bendeguz Domaszek, HUN U-11, dječaci 34 2
Adam Dino Dragon, Đurđevo, SRB U-11, dječaci 34 3
Ostoin Đorđe Dragon, Đurđevo, SRB U-11, dječaci 34 5
Tarnai Kevin Siklos, HUN U-11, dječaci 34 5
Nikola Kurjega Ruma, Ruma, SRB U-11, dječaci 34 1
Matej Mikulandra Lika, Zagreb, HR U-11, dječaci 34 3
Aleksandar Božić Ruma, Ruma, SRB U-11, dječaci 38 2
Luka Braovac Jk Split, Split, HR U-11, dječaci 38 1
Bruno Kraljević Jk Split, Split, HR U-11, dječaci 38 5
Luka Prokopijević ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, dječaci 38 5
Andre Šmider Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 38 3
Botond Toth Szeged, HUN U-11, dječaci 38 3
Luka Brkić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-11, dječaci 42 5
Balazs Goda Szeged, HUN U-11, dječaci 42 2
Biros Mate Pecsi, HUN U-11, dječaci 42 1
Matej Mlinarević Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 42 5
Josip Romić Judokan, Požega, HR U-11, dječaci 42 3
Mihajlo Sasic Spartak, Subotica, SRB U-11, dječaci 42 3
Luka Anjić Belišće, Belišće, HR U-11, dječaci 46 3
Domagoj Ćorluka Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-11, dječaci 46 3
Filip Ilankovic Spartak, Subotica, SRB U-11, dječaci 46 1
Ivan Nikšić Mladost, Osijek, HR U-11, dječaci 46 2
Borna Ivošević Samobor, Samobor, HR U-11, dječaci 46+ 3
Nagy Kristofer Siklos, HUN U-11, dječaci 46+ 5
Stefan Popović ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, dječaci 46+ 2
Marko Simić Mladost, Bečej, SRB U-11, dječaci 46+ 1
Josip Zorić Samobor, Samobor, HR U-11, dječaci 46+ 5
Luka Žurić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-11, dječaci 46+ 3
Leonarda Horak Mladost, Osijek, HR U-11, djevojčice 25 2
Ana Sivak Mladost, Osijek, HR U-11, djevojčice 25 1
Nika Katić Mladost, Osijek, HR U-11, djevojčice 28 3
Marija Lindić Samobor, Samobor, HR U-11, djevojčice 28 1
Olja Martinović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-11, djevojčice 28 2
Katja Bengeri Mihovil, Šemovec, HR U-11, djevojčice 32 3
Tihana Geci Mladost, Osijek, HR U-11, djevojčice 32 5
Lucija Glavaš Lika, Zagreb, HR U-11, djevojčice 32 3
Miska Mata Pesc, HUN U-11, djevojčice 32 2
Nataša Svirčević Cement, Beočin, SRB U-11, djevojčice 32 1
Julijana Šimunnić JK Nijemci, Nijemci, HR U-11, djevojčice 32 5
Biros Kamilla Pecs, HUN U-11, djevojčice 36 2
Tena Kanja JK Nijemci, Nijemci, HR U-11, djevojčice 36 3
Hana Tomas – Kosijer Jk Duga Resa, Duga Resa, HR U-11, djevojčice 36 3
Dragana Vidarić Klisa, Novi Sad, SRB U-11, djevojčice 36 1
Aleksandra Mihailović ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, djevojčice 40 1
Petra Mršić Judokan, Požega, HR U-11, djevojčice 40 3
Anja Obradović ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, djevojčice 40 2
Ana Krešić Judokan, Požega, HR U-11, djevojčice 44 2
Kristina Maskimović Dragon, Đurđevo, SRB U-11, djevojčice 44 1
Tena Aleksić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-11, djevojčice 44+ 3
Lorena Đulapić JK Nijemci, Nijemci, HR U-11, djevojčice 44+ 5
Dunja Parežanin ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-11, djevojčice 44+ 1
Josipa Stojaković JK Nijemci, Nijemci, HR U-11, djevojčice 44+ 5
Lorena Štengl Samobor, Samobor, HR U-11, djevojčice 44+ 3
Helana Vuković Samobor, Samobor, HR U-11, djevojčice 44+ 2
Sećei Adam Partizan, Kanjiža, SRB U-13, dječaci 30 3
Toni Čelan Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 30 2
Dino Keškić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 30 3
Željko Panić Laćarak, Laćarak, SRB U-13, dječaci 30 5
Leon Spasić Lika, Zagreb, HR U-13, dječaci 30 5
Filip Šipek Samobor, Samobor, HR U-13, dječaci 30 1
Krulj Aleksandar Dragon, Đurđevo, SRB U-13, dječaci 34 3
Kisko Gabor Nagyatad, HUN U-13, dječaci 34 3
Orlando Horak Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 34 5
Toni Koškan Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 34 1
Dominik Matijević Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 34 2
Hrvoje Zrinski Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 34 5
Dominik Dujmić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 38 3
Marcel Hosi Jaska, Jastrebarsko, HR U-13, dječaci 38 3
Bruno Jovanović Judokan, Požega, HR U-13, dječaci 38 1
Bruno Pejdo Jk Split, Split, HR U-13, dječaci 38 5
Marko Smolčić-Uzunović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 38 5
Petar Šajfar Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 38 2
Nikola Crvenka Maksimir, Zagreb, HR U-13, dječaci 42 5
Mirko Jasnić Ruma, Ruma, SRB U-13, dječaci 42 3
Nebojša Kurjega Ruma, Ruma, SRB U-13, dječaci 42 2
Karla Mandić Judokan, Požega, HR U-13, dječaci 42 3
Marko Pulo JK Nijemci, Nijemci, HR U-13, dječaci 42 5
Mihajlo Vojinović ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-13, dječaci 42 1
Dejan Filipović Dragon, Đurđevo, SRB U-13, dječaci 46 5
Nemeth Gergo Nagyatad, HUN Hun U-13, dječaci 46 3
Miomir Jovanović Bačka, Sombor, SRB U-13, dječaci 46 1
Dominik Jurković Samobor, Samobor, HR U-13, dječaci 46 3
Veljko Tripunović Spartak, Subotica, SRB U-13, dječaci 46 5
Nemanja Veljović Bačka, Sombor, SRB U-13, dječaci 46 2
Jakov Mlinarević Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 50 3
Boris Rade Bačka, Sombor, SRB U-13, dječaci 50 1
Dominik Reitn Pecs, HUN U-13, dječaci 50 5
Dušan Stefanović ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-13, dječaci 50 5
Nikola Stošić Jaska, Jastrebarsko, HR U-13, dječaci 50 3
Nedeljko Vidarić Klisa, Novi Sad, SRB U-13, dječaci 50 2
Horvat David Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 55 5
Josip Garašić Samobor, Samobor, HR U-13, dječaci 55 3
Aleksandar Kalabić Cement, Beočin, SRB U-13, dječaci 55 3
Nemanja Maksimović Dragon, Đurđevo, SRB U-13, dječaci 55 5
Teodor Simić ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-13, dječaci 55 1
Ante Vukres Samobor, Samobor, HR U-13, dječaci 55 2
Marko Bošnjak Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 60 2
Stipan Dolić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 60 3
Matko Gagro Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 60 3
Mihael Geci Mladost, Osijek, HR U-13, dječaci 60 5
Luka Jukić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 60 5
Ivan Zavišić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 60 1
Patrik Braje Jaska, Jastrebarsko, HR U-13, dječaci 60+ 3
Marko Burja Jaska, Jastrebarsko, HR U-13, dječaci 60+ 3
Vladimir Divić Ruma, Ruma, SRB U-13, dječaci 60+ 2
Pavle Đin Klisa, Novi Sad, SRB U-13, dječaci 60+ 1
Tomislav Mikić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, dječaci 60+ 5
Strahinja Nikolić ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-13, dječaci 60+ 5
Sivak Ana Mladost, Osijek, HR U-13, djevojčice 28 1
Tihana Geci Mladost, Osijek, HR U-13, djevojčice 32 2
Miskolczi Lotti Domaszek, HUN U-13, djevojčice 32 1
Dora Bortas Samobor, Samobor, HR U-13, djevojčice 36 1
Marta Bortas Samobor, Samobor, HR U-13, djevojčice 36 2
Mazaga Dorotha Pecs, HUN U-13, djevojčice 36 3
Tamara Đin Klisa, Novi Sad, SRB U-13, djevojčice 36 3
Angela Gašparović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, djevojčice 36 5
Dejana Samardžija Dragon, Đurđevo, SRB U-13, djevojčice 36 5
Milica Lazić Bačka, Sombor, SRB U-13, djevojčice 40 1
Sipos Badett Nagyatad, HUN Hun U-13, djevojčice 44 1
Magy Ivan Nikol Pecs, HUN U-13, djevojčice 44 2
Lucija Ivošević Samobor, Samobor, HR U-13, djevojčice 44 5
Milica Lazić Bačka, Sombor, SRBmbor U-13, djevojčice 44 3
Ingrid Matanić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, djevojčice 44 5
Matea Žderić JK Nijemci, Nijemci, HR U-13, djevojčice 44 3
Sara Kučenjak Lika, Zagreb, HR U-13, djevojčice 48 5
Sonja Martinović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, djevojčice 48 3
Lara Mesic Jaska, Jastrebarsko, HR U-13, djevojčice 48 2
Jovana Obradović ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-13, djevojčice 48 1
Magdalena Orlović JK Nijemci, Nijemci, HR U-13, djevojčice 48 5
Andrea Pavličević Judokan, Požega, HR U-13, djevojčice 48 3
Tea Đurđica Zagorc Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, djevojčice 52 2
Dunja Parežanin ODŽK Beograd, Beograd, SRB U-13, djevojčice 52 1
Ana Kobak Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, djevojčice 57 1
Sandra Kostelac Auto-Čuljak, Vinkovci, HR U-13, djevojčice 57 2
Sara Stagar Lika, Zagreb, HR U-13, djevojčice 57 3
Ana Maria Aleksić JK Nijemci, Nijemci, HR U-13, djevojčice 57+ 1
Dominik Dujmić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađi kadeti 38 3
Dominik Matijević Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 38 3
Ivan Paradžik Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađi kadeti 38 5
Mihajlo Pejčić ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 38 1
Marko Smolčić-Uzunović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađi kadeti 38 5
Petar Šajfar Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 38 2
Peter Bognar Pecs, Hun Mlađi kadeti 42 3
Filip Jovanović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 42 1
Aleksandar Mančić ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 42 2
Kristijan Međugorac Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 42 3
Josip Petrinec Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 42 5
Ivan Bedenic Pinky, Velika Gorica, HR Mlađi kadeti 46 5
Milan Bunčić Ruma, Ruma, SRB Mlađi kadeti 46 1
Matej Firi Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađi kadeti 46 3
Jurica Genc Mihovil, Šemovec, HR Mlađi kadeti 46 5
Hrvoje Kunčak Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 46 3
Korhelj Samo Mladost, Bečej, SRB Mlađi kadeti 46 2
Boros Bence Nagyatad, HUN Hun Mlađi kadeti 50 1
Miljko Bradić Klisa, Novi Sad, SRB Mlađi kadeti 50 5
Lovro Markus Maksimir, Zagreb, HR Mlađi kadeti 50 3
Mitar Milošević ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 50 3
Aleksandar Nerandžić ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 50 2
Filip Skrbin Pinky, Velika Gorica, HR Mlađi kadeti 50 5
Antonio Garašić Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 55 2
Josip Garašić Samobor, Samobor, HR Mlađi kadeti 55 3
Marko Grandić Ruma, Ruma, SRB Mlađi kadeti 55 1
Martin Popovčić Pinky, Velika Gorica, HR Mlađi kadeti 55 5
Teodor Simić ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 55 3
Ivan Tomić Pinky, Velika Gorica, HR Mlađi kadeti 55 5
Petar Cvitković Maksimir, Zagreb, HR Mlađi kadeti 60 5
Ivan Lešić Jk Rijeka, Rijeka, HR Mlađi kadeti 60 3
Martin Mate Nagyatad, HUN Hun Mlađi kadeti 60 3
Martin Negjyokru Domaszek, HUN Mlađi kadeti 60 2
Dario Starčević Judokan, Požega, HR Mlađi kadeti 60 5
Filip Živojinović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 60 1
Kantor Barnabas Siklos, HUN Mlađi kadeti 66 2
Leonardo Bertuš Pinky, Velika Gorica, HR Mlađi kadeti 66 5
Martin Crnjak Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađi kadeti 66 5
Lazar Dramićanin ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 66 1
Branimir Kunčak Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 66 3
Stefan Živanović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 66 3
Matia Caput Maksimir, Zagreb, HR Mlađi kadeti 73 1
Filip Đaković Mladost, Osijek, HR Mlađi kadeti 73 2
Vanja Filipović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađi kadeti 73 5
Nikola Karajlović Laćarak, Laćarak, SRB Mlađi kadeti 73 3
Miloš Katanić Dragon, Đurđevo, SRB Mlađi kadeti 73 5
Bojan Marticki Mladost, Bečej, SRB Mlađi kadeti 73 3
Nemanja Bašić Stanišić, SRB Mlađi kadeti 73+ 1
Dušan Dragović Mladost, Bečej, SRB Mlađi kadeti 73+ 2
Filip Vlašić Arsenal Ivezić, Varaždin, HR Mlađi kadeti 73+ 3
Dora Bortas Samobor, Samobor, HR Mlađe kadetkinje 36 1
Marta Bortas Samobor, Samobor, HR Mlađe kadetkinje 36 2
Dora Lucza Pecs, HUN Mlađe kadetkinje 40 2
Jovana Samardžija Dragon, Đurđevo, SRB Mlađe kadetkinje 40 1
Lucija Ivošević Samobor, Samobor, HR Mlađe kadetkinje 44 3
Helena Kanjo Spartak, Subotica, SRB Mlađe kadetkinje 44 2
Ingrid Matanić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađe kadetkinje 44 3
Nikolett Papp Pecs, HUN Mlađe kadetkinje 44 1
Anna Kenyeres Pecs, HUN Mlađe kadetkinje 48 3
Balgh Kinga Domaszek, HUN Mlađe kadetkinje 48 2
Sonja Martinović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađe kadetkinje 48 3
Sara Matijević Mladost, Osijek, HR Mlađe kadetkinje 48 1
Nikoleta Balazs Domaszek, HUN Mlađe kadetkinje 52 1
Andreja Gašparović Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađe kadetkinje 52 5
Tamara Jovanović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Mlađe kadetkinje 52 2
Danijela Mužek JK Nijemci, Nijemci, HR Mlađe kadetkinje 52 5
Luca Polgar Siklos, HUN Mlađe kadetkinje 52 3
Pamela Reštarović JK Nijemci, Nijemci, HR Mlađe kadetkinje 52 3
Petra Antonela Fat Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađe kadetkinje 57 1
Adrijana Brčina JK Nijemci, Nijemci, HR Mlađe kadetkinje 57 3
Sandra Brčina JK Nijemci, Nijemci, HR Mlađe kadetkinje 57 5
Ana Kobak Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađe kadetkinje 57 3
Andrijana Ležaić Stanišić, SRB Mlađe kadetkinje 57 2
Jugivić Pamela Judokan, Požega, HR Mlađe kadetkinje 57 5
Dora-Ana Đurđević Judokan, Požega, HR Mlađe kadetkinje 63 1
Ena Žokvić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Mlađe kadetkinje 63 2
Nagy Kitti Domaszek, HUN Mlađe kadetkinje 63+ 1
Nada Panić Laćarak, Laćarak, SRB Mlađe kadetkinje 63+ 2
Jelena Pejić Stanišić, SRB Mlađe kadetkinje 63+ 5
Julija Petek Mihovil, Šemovec, HR Mlađe kadetkinje 63+ 5
Milica Vidarić Klisa, Novi Sad, SRB Mlađe kadetkinje 63+ 3
Katarina Vuović Samobor, Samobor, HR Mlađe kadetkinje 63+ 3
Dejan Đorđević Dragon, Đurđevo, SRB Kadeti 50 1
Hrvoje Kunčak Mladost, Osijek, HR Kadeti 50 2
Ivan Apčak Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Kadeti 55 2
Ivan Čelan Mladost, Osijek, HR Kadeti 55 3
Antonio Garašić Mladost, Osijek, HR Kadeti 55 3
Ervin Kanjo Spartak, Subotica, SRB Kadeti 55 1
Matija Poljanec Mihovil, Šemovec, HR Kadeti 55 5
Matej Bello Judokan, Požega, HR Kadeti 60 1
Dino Gačić Maksimir, Zagreb, HR Kadeti 60 3
Aleksandar Janković Dragon, Đurđevo, SRB Kadeti 60 2
Aleksandar Adamović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Kadeti 66 1
Branimir Kunčak Mladost, Osijek, HR Kadeti 66 3
Dino Labaš Arsenal Ivezić, Varaždin, HR Kadeti 66 5
Josip Radojević Samobor, Samobor, HR Kadeti 66 5
Robert Sabo Mladost, Bečej, SRB Kadeti 66 2
Ivan Žokvić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Kadeti 66 3
Filip Đaković Mladost, Osijek, HR Kadeti 73 3
Domagoj Horvat Mladost, Osijek, HR Kadeti 73 3
Nikola Karajlović Laćarak, Laćarak, SRB Kadeti 73 5
Josip Krakan Maksimir, Zagreb, HR Kadeti 73 2
Luka Vasić ODŽK Beograd, Beograd, SRB Kadeti 73 1
Nenad Ćirković Klisa, Novi Sad, SRB Kadeti 81 2
Mitar Jovančević Klisa, Novi Sad, SRB Kadeti 81 5
Đorđe Jovanović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Kadeti 81 3
Voros Laszlo Pecs, HUN Kadeti 81 1
Ninoslav Marković Bačka, Sombor, SRB Kadeti 81 5
Jovan Vučetić Spartak, Subotica, SRB Kadeti 81 3
Mitar Jovančević Klisa, Novi Sad, SRB Kadeti 90+ 2
Đorđe Jovanović ODŽK Beograd, Beograd, SRB Kadeti 90+ 3
Nemanja Prvulov Klisa, Novi Sad, SRB Kadeti 90+ 1
Lucza Dalma Pecs, HUN Kadetkinje 44 1
Nikolett Papp Pecs, HUN Kadetkinje 44 2
Keller Betina Pecs, HUN Kadetkinje 48 2
Sara Matijević Mladost, Osijek, HR Kadetkinje 48 1
Petra Antonela Fat Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Kadetkinje 57 2
Adrijana Ležaić Stanišić, SRB Kadetkinje 57 3
Nataša Šimonković Ruma, Ruma, SRB Kadetkinje 57 1
Sara Šipek Samobor, Samobor, HR Kadetkinje 57 3
Nikoletta Elteto Pecs, HUN Kadetkinje 63 1
Zorica Radić Dragon, Đurđevo, SRB Kadetkinje 63 2
Ena Žokvić Auto-Čuljak, Vinkovci, HR Kadetkinje 63 3
Nada Panić Laćarak, Laćarak, SRB Kadetkinje 70 1
Julija Petek Mihovil, Šemovec, HR Kadetkinje 70 2

 

Galerija slika

Molimo sve sudionike da nam pošalju slike kako bi ih mogli objaviti. Slike šaljite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

 

1Potnek2010
1Potnek2010
adsc00166
bdsc00172
bzdscn0602
cdsc00174
dsc00169
edsc00167
filip_dscn0639
lucija_i_marta_dscn0599
marta_djakovic_2010-10-30 12.16.29
nika_katic_2010-10-30 12.16.41
nika_katic_2010-10-30 12.16.53
nika_katic_2010-10-30 12.17.01
nika_katic_2010-10-30 14.08.46
popovi_pioniri
 

Najnovije vijesti

Najčitanije